Хочу дитину!

БЛОГ КСЕНІЇ КОШ
«Вірте в дива! І вони траплятимуться!»
Психологія

Вірте в дива! І вони траплятимуться!

Ця історія почалася ще наприкінці 90-х. Після закінчення середньої школи у Львові Вона вступила до Харківського національного університету. Закохалася, залетіла і… – зробила аборт! А після третього курсу вийшла заміж.

Вагітність потрібно планувати!

У 25-ть Вона вже добре знала, що таке імунологічне безпліддя та безпліддя неясного ґенезу, що робити, коли чоловік з дружиною несумісні, які можливі причини чоловічого та жіночого безпліддя.

У 30-ть вже прекрасно розуміла, що таке інсемінації і скільки вони можуть коштувати, як роблять гістеросальпінгографію, гістероскопію та лапароскопію та які можливі після них наслідки.

 До 35-ти Вона випробувала на собі лікування голковколюванням, медичними п’явками, бджолами, кольором, молитвами, нетрадиційними народними засобами, займалася медитаціями, відвідувала психотерапевта.

У 35-ть зробила три спроби ЕКЗ і народила довгоочікуваного малюка.

Проте в нашому житті немає випадковостей!

Ці майже 20-ть років навчили Її декільком речам:

  • не варто гаяти час, у ситуації безплідної пари він надзвичайно цінний; Вона більше 10-ти років ходила, так би мовити, «по колу»: від одного лікаря до іншого; витрачала купу грошей на незрозумілі вітаміни, БАДи, кожного разу у кожного нового лікаря Вона разом з чоловіком здавали купу дорожезних аналізів і в результаті їх запитували: «І чому ж ви не вагітнієте?»; тривалий час Вона лікувалася методами нетрадиційної медицини і лише після 35-ти років зрозуміла, що її овуляторний резерв уже на етапі свого затухання;
  • не варто сподіватися, що проблема якось вирішиться сама собою (із місяця в місяць чекати, що а раптом цього разу усе вийде і ви завагітнієте), і нічого при цьому не робити;
  • варто шукати фахових лікарів, яким ви зможете довіряти (якщо лікар у вас викликає недовіру, то навряд чи він допоможе вам завагітніти);
  • варто змінити погляди на життя: мінімізувати стрес (так! так! це теж вимагає часу і сил!), знайти роботу, яка буде приносити вам насолоду, регулярно знаходити час для улюбленого хобі, відвідувань перукаря, косметолога, масажиста чи принаймні знайти час добре виспатися і відпочитиhttps://myecobaby.com.ua/%d1%8f%d0%ba-%d0%bf%d0%be%d0%b7%d0%b1%d1%83%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%83-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d1%8c%d0%be%d1%80%d0%be%d0%bc/.

Диво – поряд! Треба тільки до нього йти!

У цьому блозі ви знайдете різні історії про тих людей, яким вдалося довести, що найбільше диво може трапитися з кожним!

У різних матеріалах ви можете знайти коментарі медичних працівників про те, що таке овуляція і як навчитися її визначати самостійно, що таке ановуляторний цикл і що з цим робити, які можливі причини жіночого та чоловічого безпліддя, чому виникає безпліддя неясного походження, які існують методи діагностики та лікування безпліддя, що таке спермограма, гістероскопія, лапароскопія, інсемінація (ВМІ), екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), ІКСІ, кріопротокол, ХГЧ, фертильність.

При цьому зверніть особливу увагу, що вся інформація, розміщена в цьому блозі, носить виключно ознайомчий характер і ні в якому разі не повинна використовуватися для самостійного лікування без належних консультацій з лікарями!https://myecobaby.com.ua/dytja-z-probirky-skilky-koshnue-ekz/

Все можливо, якщо цього насправді дуже сильно захотіти і шукати шляхи досягнення та реалізації своєї мрії! Життя – можливість! Тож використовуйте його! І будьте щасливі!

4 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *