Хочу дитину!

БЛОГ КСЕНІЇ КОШ
«Вірте в дива! І вони траплятимуться!»
Про мене

Вірте в дива! І вони траплятимуться!

Привіт!

 

Мене звати Ксенія! Я автор цього блогу! У ньому ви знайдете чимало корисної інформації про здоров’я і красу, психологію і тайм-менеджмент, про те, як прискорити бажане батьківство і як, виховуючи дітей, не втратити СЕБЕ.

До створення свого блогу я йшла тривалий час і з кожним роком все більше переконувалася, що сьогодні проблема безпліддя набуває небувалих масштабів: практично кожна третя сімейна пара не може зачати дитину звичайним шляхом, причому незалежно від місця проживання і соціального статусу, ба навіть у досить молодих сімей вже є ті чи інші репродуктивні проблеми.

З другого боку, тема лікування безпліддя, новітніх репродуктивних процедур, екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) овіяні безліччю стереотипів та міфів (наприклад, що «діти з пробірки» хворобливі та мають генетичні відхилення, що ЕКЗ болюча процедура, що ЕКЗ – може допомогти в будь-яких випадках безпліддя, що завагітніти з першої спроби ЕКЗ неможливо тощо). При цьому саме переживання того, що сімейна пара безплідна, провокує масу психологічних проблем (взаємних звинувачень, непорозуміння, небажання підтримувати один одного).

Моя особиста історія…

Моя особиста історія почалася ще наприкінці 90-х. Після закінчення середньої школи у Львові я вступила до Харківського національного університету. Закохалася, залетіла і… – зробила аборт! Після третього курсу вийшла заміж.

… Отож, вагітність потрібно планувати!

https://myecobaby.com.ua/beremennost-nyzno-planirovat/

У 25-ть я вже добре знала, що таке імунологічне безпліддя та безпліддя неясного ґенезу, що робити, коли чоловік з дружиною несумісні, які можливі причини чоловічого та жіночого безпліддя.

У 30-ть я вже прекрасно розуміла, що таке інсемінації і скільки вони можуть коштувати, як роблять гістеросальпінгографію, гістероскопію та лапароскопію та які можливі після них наслідки.

 До 35-ти я випробувала на собі лікування голковколюванням, медичними п’явками, бджолами, кольором, молитвами, нетрадиційними народними засобами, займалася медитаціями, відвідувала психотерапевта.

У 35-ть зробила три спроби ЕКЗ і народила довгоочікуваного малюка.

Проте в нашому житті немає випадковостей!

Ці майже 20-ть років мого життя навчили мене декільком речам:

  • не варто гаяти час, у ситуації безплідної пари він надзвичайно цінний; я більше 10-ти років ходила, так би мовити, «по колу»: від одного лікаря до іншого; я витрачала купу грошей на незрозумілі вітаміни, БАДи, кожного разу у кожного нового лікаря ми разом з чоловіком здавали купу дорожезних аналізів і в результаті нас запитували: «І чому ж ви не вагітнієте?»; тривалий час я лікувалася методами нетрадиційної медицини і лише після 35-ти років зрозуміла, що мій овуляторний резерв уже на етапі свого затухання;
  • не варто сподіватися, що проблема якось вирішиться сама собою (із місяця в місяць чекати, що а раптом цього разу усе вийде і ви завагітнієте), і нічого при цьому не робити;
  • варто шукати фахових лікарів, яким ви зможете довіряти (якщо лікар у вас викликає недовіру, то навряд чи він допоможе вам завагітніти);
  • варто змінити погляди на життя: мінімізувати стрес (так! так! це теж вимагає часу і сил!), знайти роботу, яка буде приносити вам насолоду, регулярно знаходити час для улюбленого хобі, відвідувань перукаря, косметолога, масажиста чи принаймні знайти час добре виспатися і відпочити.

Диво – поряд! Треба тільки до нього йти!

Створити платформу, на якій можна було би спілкуватися і ділитися досвідом подолання безпліддя, мене надихнули успіхи моїх численних знайомих (у яких також, хвала Господу, з’явилися дітки) і мій власний досвід. Це мотиваційний блог-щоденник, у якому я планую ділитися зібраною упродовж 20 років інформацією про безпліддя і можливі шляхи його подолання, буду розповідати історії про себе та про тих людей, яким вдалося довести, що найбільше диво може трапитися з кожним!

Ще я працюю над книгами «У вас буде дитина» та «Дитина з пробірки», у яких будуть належні коментарі медичних працівників про те, що таке овуляція і як навчитися її визначати самостійно, що таке ановуляторний цикл і що з цим робити, які можливі причини жіночого та чоловічого безпліддя, чому виникає безпліддя неясного походження, які існують методи діагностики та лікування безпліддя, що таке спермограма, гістероскопія, лапароскопія, інсемінація (ВМІ), екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), ІКСІ, кріопротокол, ХГЧ, фертильність. З юристами ми обговоримо питання, хто має право на безкоштовну спробу ЕКЗ, що таке податкова знижка на оплату допоміжних репродуктивних технологій і як можна отримати назад частину грошей, витрачених на ЕКЗ (про це взагалі мало хто знає в нашій державі). А фахові психологи навчать вас правильно підготуватися до всіх етапів ЕКЗ, пережити можливі невдачі та налаштуватися на досягнення виключно позитивного результату.

Окрему увагу я планую зосередити на нетрадиційних методах лікування безпліддя: лікувальних дієтах, йозі, медитаціях, масажі, голковколюванні, апі- (лікування продуктами бджільництва) та герудотерапії (лікування п’явками), самолікуванні думками, кольором, молитвами тощо.

При цьому я хочу ще раз наголосити, що вся інформація, розміщена в моєму блозі, носить виключно ознайомчий характер і ні в якому разі не повинна використовуватися для самостійного лікування без належних консультацій з лікарями!

Все можливо, якщо цього насправді дуже сильно захотіти і шукати шляхи досягнення та реалізації своєї мрії! Життя – можливість! Тож використовуйте його! І будьте щасливі!

https://myecobaby.com.ua/%d0%bc%d0%be%d1%8f-%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d1%96%d0%b7-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d1%96%d1%80%d0%ba%d0%b8/

4 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *